O mnie

Jak bym miał określić siebie jednym słowem prawdopodobnie powiedziałbym „Zapał”. Tego na pewno mi nie brakuje. Lubię to co robię i właśnie dlatego postanowiłem robić to lepiej. A cóż jest lepszą motywacją do samodoskonalenia jak poddanie się surowej bezlitosnej ocenie.  Oto więc jestem!

Gotowy na JUTRO
Gotowy na JUTRO

Dlaczego piszę o survivalu? Chyba dlatego, że jest on stale obecny w moim życiu.  Jedne pasje przychodziły inne przemijały natomiast survival był ze mną zawsze. W pewnym sensie znalazłem w nim sposób na życie. Już w dzieciństwie mój Ojciec zaszczepił we mnie miłość do militariów, i poczucia wolności jakie daje obcowanie z naturą. Dzięki temu nie potrzebuję do szczęścia luksusowych hoteli i wakacji all inclusive, o wiele lepiej czuję się siedząc przy ognisku chłonąc otaczającą mnie wolość. To ona moim zdaniem jest istotą survivalu, w niej odnalazłem natchnienie i motywację do dalszego działania. Właśnie to chciałbym przekazać swoim czytelnikom, pokazać jak wiele można osiągnąć przy pomocy odpowiedniej wiedzy i odrobiny chęci. Jeśli jeszcze tego nie wiesz zostań z nami i ciesz się swoim własnym survivalem.

Mam nadzieję, że dzięki mojemu zapałowi również staniecie się Gotowi na JUTRO!

Condorado

5 myśli na temat “O mnie

 1. Witam
  Oglądałem Twój film: Ukraina – Rumunia 2018 – Wyprawa Off-road.
  Poproszę o drugą część 🙂
  Jednak mam większą prośbę, chodzi o namiary na tą trasę z końcówki filmu.
  Czy to plik KTML, czy może znalazłeś ją na wikiolcu.
  W sezonie 2019 również się wybieram na Rumunię i zaczynam już planować trasę.
  Pozdrawiam

 2. “Dzięki temu nie potrzebuję do szczęścia luksusowych hoteli i wakacji all inclusive, o wiele lepiej czuję się siedząc przy ognisku chłonąc otaczającą mnie wolność”

  Pod tym podpisuję się 100 procentowo…

  Komentarz powyżej niejakiej Ewy był 6 lat temu, teraz w 2022 pewnie większość ludzi domyśla się że może zaistnieć wiele. Oczywiście zbyt wielu jest w stanie paranoi, czekania ( jak barany ) na trzecia wojnę. Takie strachy są podsycane przez system, agentów kryzysowych itd.

  Aha : ale dlaczego masz naszywkę germany na zdjęciu i ich flagę ? Podejrzane… 😉

  Pozdro od poczatkujacego preppersa.

Dodaj komentarz

3 × dwa =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.