Ogłoszenia parafialne – Gotowy na Jutro przeniesiony!

Dziś pierwszy poniedziałek wiosny, co za tym idzie czas na zmiany i porządki. Jeśli śledzicie naszego facebooka pewnie wiecie, że zapowiadałem przenosiny Gotowego na Jutro na inny serwer. Wszystko się udało i blog działa już w nowym miejscu oraz pod “nowym” adresem. Teraz aby dostać się bezpośrednio na stronę korzystamy z adresu domenowego www.gotowynajutro.pl, który przekierowuje nas prawidłowo na nowy serwer.

NOWA LOKALIZACJA STRONY

Dodatkowo, pojawi się trochę nowości, pierwszą z nich, z której już możecie korzystać jest sklep Gotowy na Jutro, do którego traficie wykorzystując przycisk “Sklep” w menu głównym. Na dniach zostanie uzupełniony asortyment, który będziemy się starać stale poszerzać. Na chwilę obecną znajdziecie tam między innymi nasze naszywki, ręcznie robione wyroby z paracordu oraz materiały GreenFire.

KUPON RABATOWY – 15%

Z okazji otwarcia oraz pierwszego dnia wiosny udostępniamy wam ważny do końca tygodnia kupon rabatowy.

Aby skorzystać z 15% rabatu należy w koszyku w miejsce kuponu wpisać “wiosna”

 

Ze względu na spore zainteresowanie tematyką jak i samym Gotowym na Jutro staramy się, kłaść spory nacisk na rozwój naszej strony jak i oferty sklepu. Mamy nadzieje, że to co robimy jest się wam podoba. Jednak jeśli mielibyście jakieś pytania lub zauważylibyście, że coś nie działa śmiało możecie do nas pisać poprzez formularz kontaktowy umieszczony w dziale Kontakt/współpraca

Dziękujemy, że z nami jesteście!

Zespół GNJ
Zespół GNJ

 

Dodaj komentarz

1 × dwa =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.