Ponad Horyzont – Ukraina 2019

Wiele lat temu w mojej głowie zrodziło się marzenie zakupu auta terenowego i podróżowania nim tam gdzie tylko mnie oczy i google maps poniesie. Życie jak zwykle weryfikuje największe marzenia dlatego też na razie stopniowo przesuwamy granicę naszego zasięgu. Tym razem ponownie obszar działania lokujemy na Ukrainie. Wraz z KO ruszmy na wyprawę w naszym stylu. Czyli 1 auto, 2 osoby i kompletny luz. Zapraszam was na historie naszej wyprawy Ponad Horyzont – Ukraina 2019.

O czym bedzie ten film? Będzie o drodze jaką przemierzyliśmy, o wyzwaniach oraz awariach. O całym tym Off-roadzie, który tak pokochałem i chciałbym przedstawić wam jego prawdziwe oblicze wyprawowe. Bo nie zawsze jest tak jak to widać na filmie.

Przebieg samej wyprawy mam nadzieje jeszcze szerzej opisać… jednak jak widzieliście dużo czasu potrzebowałem na montaż… wiec na klikanie w klawiaturę pewnie przyda mi się jeszcze więcej…

Szykujemy już auto na kolejne przygody, które mam nadzieje już w przyszłym roku znów będziemy mieli okazje dla was nagrać!

Dodaj komentarz

dwanaście − 3 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.