MRE - Gotowy na jutro

Racje żywieniowe MRE – Unboxing i recenzja

MRE

Meal ready to eat

Menu 2

Dawno dawno temu ktoś doszedł do wniosku, że warto sobie ułatwiać życie. Do dziś nie pozostaje mi nic innego jak się z nim zgodzić. Natomiast do sedna… Działając w trudnych warunkach pod presją człowiek potrzebuje energii. W sytuacjach w, których nie mamy możliwości rozpalać ogniska czy też rozstawiać innego tradycyjnego systemu grzewczego dobrze sprawdzają się pakiety żywieniowe wyposażone w funkcje podgrzewania chemicznego. Tu na przeciw zapotrzebowaniu wychodzą amerykańskie racje żywieniowe MRE. Pakiety Meal Ready to Eat to wykorzystywane przez armie na całym świecie racje żywnościowe, które sprawdzają się w wielu ciężkich sytuacjach. Możliwość, zjedzenie ciepłego posiłku w podnosi na duchu i dodaje sił. Dla mnie osobiście jest jeden z synonimów radzenia sobie w danej chwili. Nie zawsze jest możliwość rozpalenia ogniska, które podniesie morale, za to prawie zawsze będzie można przygotować ciepły posiłek przy pomocy pakietu MRE.

Tyle tytułem wstępu zapraszam na film. Zajrzymy do MRE Menu 2, opowiemy co znaleźliśmy w środku i jak nam to smakowało:)

 

W filmie opowiedziałem chyba wszystko co moim zdaniem jest najważniejsze w użytkowaniu tego typu pakietów. Jest to dobry sposób na zabezpieczenie się przed głodem w trakcie dalekich wypraw lub też nagłych ataków głodu. Ze względu na cenę ciężko aby zastąpiły one tradycyjne zapasy na wypadek, trudnych czasów jednak posiadania co najmniej kilku sztuk tego typu pakietów MRE jest moim zdaniem wskazane. Kilka sztuk w samochodzie i nawet uwięzieni w aucie w ogromnym korku mamy możliwość zjeść coś ciepłego.

Zawartość zestawu MRE (Menu 8)
Zawartość zestawu MRE (Menu 8)

Każdego roku dostępne są 24 zróżnicowane smaki, wśród których niewątpliwie górują treściwe dania o ciekawym smaku. Mnogość dodatków oraz konfiguracji sprawia, że ciężko nie stosując ich codziennie znudzić się dostępnymi zestawami.

Zainteresowanych włączeniem racji MRE to swoich zapasów odsyłam do sklepu, a tym którzy jeszcze nie próbowali tego typu frykasów zachęcam do testów. Mnogość smaków zaskakuje.

Racje MRE

Smacznego 🙂

Dodaj komentarz

17 + 11 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.