Gotowy na następny rok! Podsumowanie pierwszego roku działalności.

Nowy rok rozpoczynamy od podsumowania naszych działań. 8 stycznia mija rok od naszego pierwszego wpisu oraz jednocześnie naszej działalności w internecie, więc czas na odrobinę statystyki. Był to czas bardzo szybkiego rozwoju GNJ jak i całej obecności w sieci.  Nasz Fan Page na Facebooku przebił ponad 1000 lików a kanał na Youtube na, którym umieściliśmy 16 filmów zyskał 250 nowych subskrybentów. Przez ten rok udało nam się opublikować 62 wpisy na naszym blogu z, których największym zainteresowaniem cieszyły się:

Gotowy na Jutro
Gotowy na Jutro

Top 3 Gotowy na Jutro:

1. Przygotowanie – od zera do Preppera

Od zera do preppera. Fot. Amercianpreppesnetwork.com
Od zera do preppera. Fot. Amercianpreppesnetwork.com

2. TEST: Budżetowa latarka czołowa z biedronki!

Nocne testy Latarki z biedronki
Nocne testy Latarki z biedronki

3. A nuż potrzebny będzie Ci nóż?

A nuż potrzebny będzie Ci nóż?
A nuż potrzebny będzie Ci nóż?

Stale monitorujemy statystki wszystkich naszych pomysłów i jest to dla nas jasny sygnał dotyczący tego co was interesuje i czego szukacie. Patrząc na nie możecie być pewni, że seria od zera do Preppera będzie kontynuowana i już niedługo pojawi się jej trzecia część. Sporym zainteresowaniem cieszyły się również nasze recenzje i testy.Więc z tego miejsca zapowiadam ich dalszy ciąg już teraz mogę powiedzieć, że aktualnie prowadzimy testy trzech produktów. Z nowości, o których możemy powiedzieć już teraz, pojawi się nowa seria pod tytułem “Gotowy na ostro”. W tym dziale znajdziecie testy, recenzje oraz porady dotyczące jednego z podstawowych narzędzi jakim niewątpliwie jest nóż. Oczywiście pojawią się również filmy z tej serii.

Zadajecie nam sporo branżowych pytań, a ostatnio najczęściej powtarzającym się jest: “Kiedy naszywki? :)”… Naszywki będą dostępne od połowy stycznia, jak tylko wypełnią nasz magazyn :). Ale już możecie zamawiać.

Do tego mamy w zanadrzu klika ciekawych pomysłów, więc na pewno będziemy stopniowo informować was o nowościach na naszych kanałach. Stopniowo, powoli, będziemy wdrażać nasze pomysły w życie.

Z ciekawostek mieliśmy przyjemność brać udział w działaniach Dyskretnej Dywizji Dobrych Duchów w Kraśniku

Nie boimy się wyzwań! Nawet kontaktu z dziećmi!
Nie boimy się wyzwań! Nawet kontaktu z dziećmi!

oraz realizować wraz z Radiem Zet materiał o polskich preppersach (film)

"Kim jest są polscy preppersi?" Radiozet.pl
“Kim jest są polscy preppersi?” Radiozet.pl

W skrócie praca wre więc na pewno nie będziemy się nudzić. Zabieramy się do pracy i jeszcze w tym tygodniu ruszamy z kamerą w krzaki:) Dziękujemy za oglądanie oraz rozpowszechnianie naszych materiałów!!! Pierwszy film w 2016 już za tydzień, więc pozostańcie na nasłuchu!

 

 

 

Jedna myśl na temat “Gotowy na następny rok! Podsumowanie pierwszego roku działalności.

Dodaj komentarz

pięć × trzy =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.