Terenowa Apteczka Ziołowa – Sztuczki Survivalowe Recenzja

Zielony sezon w pełni, oznacza to, że na każdym kroku naszej działalności terenowej natrafiamy rośliny z zastosowania, których nie zdajemy sobie sprawy. Znajomość roślin kiedyś tak powszechna teraz zanika ze względu na brak konieczności ich stosowania. Większość jak nie wszystkie nasze potrzebny załatwiamy za pośrednictwem gotowych środków przez co wiedza ta zwyczajnie zostaje zapomniana.

Wiedza magiczna dawno zapomniana

Jednak w naszym środowisku wiedza z zakresu zielarstwa i praktycznego stosowania roślin jest wyjątkowo cenna. Tym bardziej cieszyłem się gdy trafił do nas egzemplarz Terenowej Apteczki Ziołowej autorstwa Bartosza Jemioły. Wydana przez wydawnictwo Pascal książka w bardzo ciekawy sposób wprowadza nas w tematykę stosowania dobrodziejstw natury jako tytułowej terenowej apteczki. Wiedza cenna szczególnie pod kątem survivalu oraz bushcraftu. Każdy preppers powinien wiedzieć czym jak sobie radzić gdy zapasy jego apteczki się skończą dlatego zapraszam was na filmową recenzję nagraną przez KO

Jeśli zainteresowała was Terenowa Apteczka Ziołowa – Sztuczki Survivalowe podsyłam TU LINK do wydawnictwa Pascal gdzie taką książkę możecie nabyć. Taka wiedza jest cenna, szczególnie, że przy naszych upodobaniach terenowych nigdy nie wiesz kiedy może Ci się przydać.

Dodaj komentarz

13 + 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.