Urbex #1 Opuszczony szpital w Legnicy

Urbex #1 Ponury duch z legnicy

W ramach naszych aktywności terenowych często odwiedzamy opuszczone i zapomniane miejsca. Takie miejsca poza walorami walorami-hostoryczno poznawczymi mają w sobie o wiele więcej niż większość jest w stanie dostrzec. Poza zwiedzaniem takich miejsc przyciąga nas w nich wiele możliwości jakie oferują takie obiekty. Są one szczególnie cenne dla Preppersów, którzy w ramach swoich przygotowań poznają swoją okolicę. Opuszczone, stają się bezpiecznym schronieniem w trakcie trudnych warunków pogodowych lub innych wyjątkowych sytuacji. Nie będę nikogo zachęcał do odwiedzania uprawnia Urban Exploration / Urbex-u lub jak kto woli miejskiej eksploracji ponieważ jest to zajęcie niebezpieczne i bezpośrednio zagrażające życiu.

Zapraszam was na, krótką wycieczkę po opuszczonym sowieckim szpitalu w Legnicy. Moja wizyta tam była bardzo spontaniczna więc nie starczyło nam czasu by zobaczyć i nagrać wszystko, jednak kilka ciekawych smaczków wam pokażę.

W tych materiałach nie będę się za bardzo rozpisywał na tematy obiektów, skupię się za to na zdjęciach. Na pewno każdy zainteresowany da radę tam trafić. Pamiętajcie jednak, że wchodzicie na własną odpowiedzialność.

This slideshow requires JavaScript.

Dodaj komentarz

dwadzieścia − 11 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.