Gotowy na Jutro Instagram

Podsumowanie roku 2016

2017 rok rozpoczynamy od podsumowania ostatnich 12 miesięcy działalności

w pracy zawsze mi mówili, że sprawozdania oraz raporty są bardzo ważne. Ludzie zapatrzeni w słupki na ekranach swoich laptopów, często nie widzą nic innego poza wynikami. Mimo nie jestem taką osobą, chciałbym podobnie jak rok temu, podsumować ubiegły rok naszej działalności w sieci. Nie będzie słupków za to odbędzie się szybka wycieczka szlakiem Gotowego na Jutro 2016.

Gotowy na Jutro Instagram
Gotowy na Jutro Instagram

Rok ten był dla nas rokiem sporego wzrostu ilości osób stale subskrybujących nasze treści ale również zasięgu. Docieramy do o wiele większej rzeszy odbiorców niż rok temu. Na Facebooku jest już nas ponad 2200 osób, a do tego zebraliśmy prawie 700 subskrypcji naszego kanału na YouTube… Ale miało nie być statystyk więc przejdźmy do wydarzeń. Z dużych zmian ruszył nasz mały sklep w którym stopniowo przybywa asortymentu.

Sklep GNJ

Sklep GNJ
Sklep GNJ

Największą radość sprawia mi w tym fakt, że chcecie nosić nasze naszywki. Patche z logiem Gotowy na Jutro, cieszyły się sporym zainteresowaniem w ubiegłym roku. Jeszcze nie udało mi się spotkać na ulicy nikogo z taką naszywką, ale gwarantuje, że jeśli już tak się stanie otrzyma ode mnie coś naprawdę fajnego. Dodatkowo powstały dwa autorskie projekty GNJ czyli:

Rosły dzik

Rosły Dzik - Gotowy na Jutro
Rosły Dzik – Gotowy na Jutro

oraz Survive or Die (tzw. Porożesz)

podsumowanie roku
Survive or Die

Ważnym elementem 2016 była dla nas prelekcja na  II Konwencie Preppers Poland, podczas, której poruszaliśmy obszerny temat ewakuacji. Znalazło to również swoje odbicie w materiałach na stronie Tu link do nich Część 1 i Część 2Zachęcam również do obejrzenia prelekcji na naszym kanale. 

Kolejnym ciekawym elementami ubiegłego roku była nasza aktywność w mediach na czele z wizytą na żywo w TVN24 (link do materiału z filmem)

Gotowy na Jutro Preppers TVN24 BiS
Gotowy na Jutro Preppers TVN24 BiS

Pojawiliśmy się również między innymi w TTV, Niemieckiej ARD, Polskim radiu oraz Radiu Kampus. Nagranie z Kampusa również umieściliśmy na naszym kanale YT

Był to spory stres ale i ciekawe doświadczenia. Zawsze cieszy mnie gdy mogę Gotowy na Jutro może wciągnąć kogoś w temat preppingu. W końcu nie robimy tego dla siebie:) To tylko część, tego czym się zajmowaliśmy. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich materiałów z zeszłego roku:)

A co do najchętniej czytanych materiałów na naszym blogu,

Na pierwszym miejscu…

Test tanich latarek – czyli coś ciekawego za małe pieniądze…

aż się prosi o drugą część. Więc oczywiście popracujemy nad nią. Rozszerzając zakres testu.

Miejsce drugie

Paracord 550 – Legenda czy zwykła bajka?

Niezwykle cieszy mnie to miejsce bo jest to jeden z moich ulubionych artykułów. Bajaka o paracordzie… Jeśli nie wiesz jaki z niej morał sprawdź koniecznie:)

Miejsce trzecie

TEST: Budżetowa latarka czołowa z biedronki!

Jeden z pierwszych wpisów na naszym blogu a za razem rok w rok najbardziej poczytna recenzja sprzętu.

4 miejsce zaraz za podium należy do…

A nuż potrzebny będzie Ci nóż?

w TOP5 z nieznanych mi przyczyn znalazła się również strona “O mnie”

O mnie

 

Oczywiście nie zamierzamy przestawać produkować nowych materiałów i po cichu mogę powiedzieć, że kilka jest już w tracie tworzenia. Mam nadzieje że, w przyszłorocznym podsumowaniu osiągniemy jeszcze lepsze wyniki i ponownie pomnożymy ilość naszych czytelników.

2 myśli na temat “Podsumowanie roku 2016

Dodaj komentarz

2 × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.